Akademie Sirkus

Škola focení

19.9.2016   Kategorie: akademie   autor:    vložil: Administrator   přečteno: 337x

   
 

Fotografická škola

 

vidět a zažít fotografii ...

 

 

Pro koho?

Jste začínající fotograf? Staňte se na členem fotografické školy! Škola je otevřená pro všechny začínající i pokročilé fotografy, kteří by se rádi naučili lépe fotit a rozšířili své dovednosti.

 

Co se naučíte?

Zajistíme vám jasně srozumitelný úvod do teorie, spoustu praktických ukázek, dokonalé lokace a hlavně vám ukážeme, jak to děláme my. Probereme, jak komunikovat s lidmi, které fotíte, jak nastavit foťák, jak využívat přirozené světlo, jak vidět jinak a mnoho dalšího. Snažíme se ke každému účastníkovi přistupovat individuálně.

 

Co budete potřebovat?

Nepotřebujete „profi“ vybavení, ani hluboké vědomosti, stačí nadšení, fotoaparát a chuť stát se lepším fotografem

 

Kdo tam bude? 

Během jednotlivých dílen vám budou k dispozici dva zkušení lektoři Tomáš Mašek a Veronika Kohoutová Vlková. Oba jsou fotografové se spoustou zkušeností a členové Tvůrčí skupiny Šumák.

 

Kde budeme fotit?

Každá dílna probíhá v Sušici. Fotíme převážně v exteriéru (město, louky, lesy), ale také se potkáme v ateliéru. Mimo jiné se budeme probírat vašimi snímky a ukážeme si, jak vybrat ty nejlepší.

 

Je pro nás důležité, aby pro vás práce ve fotografické škole byla zážitkem, díky kterému budete vždy spokojeni se svými fotografiemi. Slibujeme, že vás fotografie bude bavit.

 

Termín: 14. 9. - 16. 11. 2016, každou středu od 17.00 do 19.00 hod.

Místo: Atelier Havlíčkova ul. 111, Sušice 342 01 (1. setkání v Galerii SIRKUS)

Počet účastníků: min. 6, max. 12 osob

Cena: 1 990 Kč

Přihlášku najdete v dokumentech na webu v dolní liště nebo ji lze vyplnit v kanceláři kina. Přihlášku přineste s penězmi do kanceláře kina dle otevíracích hodin.

zpět

 
 

Vyhledat