Kalendář akcí

ARCHÍV AKCÍ

RED HOT ISLAND 2019

   

20.7.2019 - 17:00
Ostrov Santos

 

MARTIN KREMSER / AT

Rakouský dj a producent, který odstartoval svou hudební kariéru v roce 2003. Jako producent hodně experimentoval. Zkoušel dnb i techno. Když se ale v roce 2013 plně přeorientoval na deephouse, zaznamenal zatím svůj největší úspěch v kariéře - kontrakt s německým labelem DIYNAMIC MUSIC, jehož zakladatelem je sám mistr Solomun. Je známý pro svůj ''open minded'' přístup a energické sety. Martin má za sebou desítky vystoupení po celém světě. Např. Bogota, Amsterdam, Londýn, Cancun.

https://soundcloud.com/martinkremserMIKE CORNER / CZ

Mike Corner se v roce 1996 se stal rezidentem klubu Roxy. V roce 1999 byl prvním českým účastníkem Red Bull Music Academy. Od roku 2006 je kurátorem pořadu o klubové scéně na Radiu Wave a v roce 2012 založil techno label Dirty Corner Recordings.

https://wave.rozhlas.cz/michal-bures-mike-corner-5000145NAMAX / CZ

Hudební nadšenec, skvělý selektor, sběratel vinylů a redaktor webu Techno.cz, to vše je DJ Namax. Za mixem se objevuje už řadu let nejčastěji v pražských klubech a barech. V letošním roce rozjel sérii podcastů z alternativního prostoru Moje Múza, kde každý měsíc představuje to nejlepší ze své sbírky. Poslechněte si sami na co se letos můžete těšit.

https://www.mixcloud.com/nmx-cz/uploads/MYCLICK / CZ

Od roku 1993 se pohybuje za mix pultem. Jeho krevní skupinou je house ve všech jeho fuzích. Od roku 2010 moderuje pořad Fluffy Clouds na Radiu 1. Je šéfredaktorem techno.cz a připravuje pro tento web novinky ze světa taneční hudby.

http://www.techno.cz/indexAPOLLO / CZ

Sušický rodák poprvé před domácím publikem na Red Hot Island. Energie, atmosféra a skvělá selekce - to je Dj Apollo.

https://soundcloud.com/djapollo-2/phobia


ZAČÁTEK: 17 HOD.
VSTUP: 200 KČ

PARTY OF THE YEAR!

 
 
 

Vyhledat