Kulturní dům Sokolovna

ul. TGM 120, 342 01 Sušice

- pořádání kulturních a společenských akcí

- pronájem prostor (k dispozici včetně restaurace)

Kulturní dům Sokolovna je centrem společenského dění v Sušici. Pořádají se tu divadla, koncerty, dětská představení, diskotéky, zábavy, plesy, společenské akce, semináře, přednášky... Podle Vašeho přání zajistíme na Vaši akci prostory i služby spojené se zajištěním akce - pořadatelskou službu, hasičskou hlídku, službu v šatně, propagace v Sušických novinách, na plakátech, předtančení, předprodej vstupenek. Sušické kulturní centrum v Sušici Vás zve do Sokolovny na kulturní a společenské akce.  Také pro nejmenší diváky připravují sušičtí loutkáři v Sokolovně pravidelně sezónní program, který najdete na našich stránkách. Chcete-li se dozvědět více o historii i současnosti sušického loutkářství, navštivte http://www.loutky.unas.cz/index.htm

28. 4. 2015 Divadlo: Milovat k smrti (Světlana Nálepková)

19.3.2015   Kategorie: Sokolovna   autor: Markéta Bibzová   vložil:    přečteno: 480x

   
 

Osudy Edith Piaf od jejích počátků na pařížských ulicích, přes světové úspěchy až po nešťastnou a depresivní ženu propadlou alkoholu jsou prezentovány formou klasického muzikálu – střídáním činoherních mluvených scén a živého zpěvu nesmrtelných písní Edith Piaf s českými texty Jiřího Dědečka. "Světlana hraje svou Edith jako o život."

Ve strhujícím příběhu sledujeme životní cestu Edith Piaf: zázračné uzdravení v dětství, zpívání na pařížských dvorech a uličkách, seznámení s Charlesem Aznavourem a Yvesem Montandem, fantastické úspěchy v největších evropských divadlech, turné po USA, závislost na alkoholu, muže a ženy v jejím životě, osudové vztahy, autonehody, nemoci, život plný lásky i samoty, život v chudobě i přepychu. Edith Piaf byla vždy a za všech okolností pevně rozhodnuta žít naplno, zpívat naplno, milovat naplno... až k samotné smrti.

15 nejslavnějších evergreenů Edith Piaf, které uslyšíte v muzikálu MILOVAT K SMRTI, právem patří k nejznámějším světovým šansonům vůbec: největší hit NELITUJ (Non, je ne regrette rien) - zároveň i titulní píseň nového CD Světlany Nálepkové, proslulé ŽIVOT JAK RŮŽE (La vie en rose), strhující BOŽE MŮJ (Mon Dieu), originální PADAM, PADAM, nezapomenutelný MILORD, melancholické JAKO JÁ (Comme moi) nebo JEN DÉŠŤ (Il pleut), zamilované MILENCI NA JEDNU NOC (Les amants d´un jour) a HYMNUS NA LÁSKU (L´hymne a l´amour), ale i rychlejší, až "šantánové" písně jako JEZDEC, CHUDÁK JAN a další.

Autor:

Táňa Nálepková

Režie:

Jakub Maceček

Hrají:

Světlana Nálepková, Juraj Bernáth, Martin Sochor.

 

Živě doprovází Blue Angel Memory Band Jiřího Toufara

Úterý 28. dubna 2015 v 19.30 hodin

předplatné skupiny S/1

Sušice – KD Sokolovna

Vstupenky zakoupíte v KD Sokolovna Sušice, tel. 376 528 686. 

zpět

 
 

Vyhledat