PŘEHLED ČLÁNKŮ - Spolky

Archív
 

Santos ostrov pokladů

19.7.2013   Kategorie: Spolky   autor:    vložil:    přečteno: 5238x

   
 

Po roce je to tady!

Za týden se nám slavnostně otevře nově zrekonstruovaný ostrov Santos, který nám během léta nabídně široké spektrum volnočasových a kulturních aktivit: Tanec, divadlo, karnevalový rej, dílny, hudba, soutěže nebo jednoduše příjemná procházka přírodou, relax a posezení s přáteli. To všechno na jednom místě najdete 27. a 28. července na Santosu.

 

Slavnost pořádaná u příležitosti otevření ostrova po roční rekonstrukci je dovršením úspěšného zakončení společného projektu Města Sušice a Nadace Proměny, jehož smyslem bylo vrátit Santosu jeho někdejší věhlas a krásu a co nejlépe jej přizpůsobit rozmanitým potřebám jeho dnešních návštěvníků.

Program slavnosti určitě potěší malé i velké návštěvníky. Připravena budou taneční vystoupení, loutkové i činoherní divadlo, karneval, výtvarné dílny, žonglování, in-line závody nebo nohejbalový turnaj. Velkým lákadlem bude jistě i nový dřevěný kuželník, který rovněž vyzve zájemce ke kuželkovému klání. K tanci zahrají Karavana swingers band a Frajara Putika. Navíc budete moci shlédnout módní přehlídkou, vyrazit na komentovanou procházkou po ostrově anebo prostě jen tak přijít načerpat tepající atmosféru oživeného parku, posedět a pokochat se některými jeho malebnými zákoutími.

Hlavně pro děti a jejich rodiče bude zábava pokračovat i následující den,
28. července při akci Kdo si hraje, zlobí míň. S nejrůznějšími soutěžními úkoly bude dětem pomáhat řada známých osobností, jako jsou organizátor akce Roman Holý, Bára Basiková, Jitka Schneiderová, Jakub Kohák, Vladimír Šmicer, Vojta Dyk, Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý a další. Den plný zábavy a soutěží uzavře v 18 hodin fotbalový zápas VIP versus Sušice na stadionu TJ Sušice.    

Akce pořádá Město Sušice, Okrášlovací spolek města Sušice, o. s. a „Kdo si hraje, zlobí míň“ ve spolupráci se Střediskem volného času, Sportovišti města Sušice, Gymnáziem Sušice, Oblastní charitou Sušice, Ostrovem Santos, Nadací Proměny, Sušickým kulturním centrem a Sulesem.

Zdroj: www.nadace-promeny.cz

 

 
 

Vyhledat