Sušické slavnosti 2017 - PROGRAM

10.5.2017   Kategorie: Dění ze Sušice   autor:    vložil: Jakub Krakovčík   přečteno: 1788x

   
 

I v letošním roce se můžete v rámci sušických slavností těšit na vystoupení našich nejmenších z mateřských a základních škol, divadelní vystoupení na Santosu, pohádkový les a vystoupení kapel ARAKAIN, WOHNOUT, NEBE, SIRKYSKON, STRÝČKOVA ZAHRÁDKA, Pavel Horejš s kapelou a další.

Dále se v rámci slavností můžete těšit v pátek na párty v Sokolovna Sušice, Tradiční Kloub a PDA Sušice

Sokolovna Sušice
https://www.facebook.com/events/1878687605479454/

Tradiční Kloub
https://www.facebook.com/events/148459732349440/

PDA Sušice
https://www.facebook.com/events/1308647279226397/

A v sobotu v PDA Sušice

https://www.facebook.com/events/1498107750220657/

 

 

Čtvrtek  18. 5. 2017

KD SOKOLOVNA
19.30 Divadlo: Hrátky s čertem – Divadelní spolek SCHODY
 

Pátek 19. 5. 2017

NÁMĚSTÍ - HLAVNÍ STAGE
15.00-15.10 Úvodní slovo
15.10-16.15 Solovačka (koncert dechové hudby)
16,25-16,40 SOŠ a SOU v Sušici – Kadeřnická přehlídka
16.45-17.25 ZŠ TGM - odloučené pracoviště Komenského  –  "Zpíváme s radostí",  ZŠ TGM - školní družina - Country tanec, ZŠ TGM - žáci 2. stupně - pěvecká a taneční show (zpěv - Simona Švelchová) 
18.00-19.00 JAM4U (koncert)
20.00-21.00 Arakain (koncert)
22.00-23.30 Sirkyskon (koncert)
 
VEDLEJŠÍ AKCE
Pátek 19. 5. 
15.00 - 17.00 Fuferna - TJ Sokol, sušičtí hasiči, tvůrčí dílna Oblastní charity Sušice 
21.00 Restaurace Sokolovna - XCLNT party by Westpoint Music 
21.00 PDA Sušice – Megaparty (disco)
 
 
 
Sobota 20. 5. 2017
NÁMĚSTÍ – HLAVNÍ STAGE
10.00-11.00 Oplova dechovka (koncert dechové hudby)
11.30-12.30 ZŠ Lerchova  - Roztančený svět -  Hula - hop,  Dance fitness, tanec s křídly Isis, Čokoláda, Hasiči, orientální tanec, Rebelové, Mrňouskové  
13.00-14.00 Partnerské město Wenzenbach - ženský sbor "CHORiFEEN"  
14.30-14.45 Vystoupení Otavěnky Žichovice (lidové tance)
14.50-15.15 Taneční klub Fialka (vystoupení mládežnických párů)
15.25-15.40 MŠ Tylova Sušice 
15.50-16.10 Silvie Matičková (pěvecké vystoupení) 
16.20-16.30 Marty Dance Klatovy – Freedom (taneční vystoupení)
16.35-16.55 FUNNY DANCE (moderní tanec s prvky hip hopu) 
17.00-17.20 Marty Dance Klatovy – Crazy in love (taneční vystoupení) 
17.25-17.40 Taneční skupina Power  (taneční vystoupení) 
17.45-17.55 Marty Dance Klatovy – Run out of Lobotomy  (taneční vystoupení)
18.15-19.15 Pavel Horejš s kapelou (koncert)
20.30-21.45 Wohnout (koncert)
22.00-22.10 Ohňostroj na Andělíčku
22.30-24.00 Strýčkova zahrádka (koncert)
 
Santos - Divadelní scéna Sobota 20. 5. 
15.00 - Tři zaříkávadla - Loutkáři TJ Sokol
16.00 - Trojská válka - ZŠ T. G. Masaryka
17.30 - Balada pro banditu - pěvecký sbor Svatobor
 
Sobota – Doprovodný program
2. tradiční výtvarné dílny pro veřejnost v hale ZŠ Lerchova - sobota - 10.00 až 14.00
3. Svět kolem nás - výtvarná výstava v hale ZŠ Lerchova
skatepark - Sušice BMX JAM NO. I - pohodový BMX pojezd, věcné ceny, občerstvení; 10:00 začátek akce, registrace, 12:00 kvalifikační jízdy jezdců 
21,00 PDA Sušice – Kabát Revival (koncert)
 
Neděle 21. 5. 2017
NÁMĚSTÍ - HLAVNÍ STAGE
10.00-10.15 MŠ SMETANOVA – Piráti a Hawaiky 
10.30-10.40 TJ Sokol Sušice – Základy gymnastického cvičení
10.50-11.20 Folklorní soubor ŠUMAVA (taneční a hudební vystoupení)
11.30 – 11.45 Ladislava Kurincová a Josef Diviš (pěvecké a hudební vystoupení)
11.50-12.00 ZŠ a MŠ Hrádek u Sušice - Taneční mix
12.00-12,05 Módní přehlídka – Modeling Klatovy
13.00-14.00 Nebe (koncert)
 
13,00 Štreka na Svatoboru
 
 
 

zpět

 
 

Vyhledat