Letní CYKLOKINO na Santosu • 26.07.2018 • 21:00 • Po strništi bos

21.6.2018   Kategorie: Dění ze Sušice   autor:    vložil: Jakub Krakovčík   přečteno: 517x

   
 

Kolik elektřiny je třeba k promítnutí filmu? Nemusíte hádat, ale přijďte si to vyzkoušet 26.07.2018 od 21:30 na ostrov Santos! Ve čtvrtek 24.07.2018 promítáme na Santosu Po strništi bos.

 

Ve spolupráci s Nano Energies jsme pro vás připravili nový způsob promítání filmů s pomocí unikátní cykloelektrárny. Přijďte na film do letního kina a rozjeďte to společně s ostatními. Bez vaší energie to nezvládneme. Na speciálních kolech můžete spálit kalorie a přetavit je v energii potřebnou pro filmovou projekci. Obraz i zvuk nebudeme napájet z klasické sítě, ale díky vámi vyrobené elektřině. A když jí nebudete mít dost, můžete na zelený proud od Nano připojit i svoji domácnost nebo firmu.

Nano Energies je první a největší dodavatel 100% zelené elektřiny pro domácnosti a firmy v celé České republice. Do vaší zásuvky posílá elektřinu vyrobenou českými malovýrobci výhradně z obnovitelných a čistých zdrojů. Mimo udržitelnost se již téměř 10 let věnuje také inovacím a chytrým řešením na poli moderní energetiky.

www.nanoenergies.cz

 

Vstupné dobrovolné 

zpět

 
 

Vyhledat